Töö käib /4.10.22/

Tundub, et pole ammu uudiseid olnud :) Me ikka peale aasta alguse väikest pausi oleme koguaeg toimetanud. Eks see asjade ajamine ja asjade ajamise kiirus on pisut teised. Pere on ikka nr 1 ja siis tulevad muud asjad. Aga kui kellelegi midagi lubanud oleme, siis see on saanud ja saab ka tehtud. Üks suur erinevus varasemaga on see, et me hetkel erilahendusega ponchosid ei tee. Sinna alla kuuluvad ka lasteponchod. Neid tegime ka varasemalt tellimuse peale. Praegu kõik e-poes olemasolev on kohe olemas. Tarne sõltub sellest, et kuidas me stuudiosse saame komplekteerima. Nädalas korra kindlasti. Vahepeal ka tihedamini.


Toimetame hetkel vaikselt mõne uue asja kallal. Midagi uut tuleb fliisponchodele ja surfiponchodele juurde. Fotodki said juba tehud. Miskit täiesti uut on ka kavas aga veel väljatöötamisjärgus. Proovime enne jõule ikka valmis saada ja nö lettidele paisata. (..jah....varsti on jõulud :P ).

Ülituusad, ja nii kästitöö kui veel käsitöö olla saab, mütsid on ka tulekul (okei, lõnga me ise kedranud ei ole). Natuke peame mõtlema veel, kuidas neid presenteerida, sest iga müts on unikaalne. Seega võtab veidi aega enne kui need e-poodi üles saame. Andke siis andeks, kui algul võib olla veidi segane süsteem saab.